default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Ako to funguje?

Varia s nami

Pripravte priateľom jedlá podľa receptov známych osobností a najlepších slovenských šéfkuchárov.

Na portáli Varíme.sk máte exkluzívnu možnosť nahliadnúť pod pokrievku známych osobností a skúsených kuchárskych veličín. Navštívte ich profily s obľúbenými receptami a ďalšími zaujímavými informáciami a nechajte sa inšpirovať. O svoje obľúbené jedlá sa s vami podelia:

 

Kamila Magálová

Herečka, moderátorka a v neposlednom rade aj skvelá kuchárka pridává portálu varíme.sk nielen svoje skúsenosti, ale i celý rad osvedčených receptov z jej kuchyne, ktoré predstavuje verejnosti v televíznej relácii Tajomstvo mojej kuchyne. Okrem účinkovania v divadle, televízii a filme je táto šarmantná dáma majiteľkou a prevádzkovateľkou hotela s chovom koní. Popri všetkej tejto práci vie svojej rodine navariť skvelé a chutné jedlá, o ktoré sa tu s vami rada podelí.

 

 

Andrej Bičan

Herec, zabávač a moderátor Andrej Bičan si vyslúžil priliehavé označenie "televízny kuchár". Je v súčasnosti spojovaný s viacerými reláciami o varení - na TV JOJ Varí vám to, aktuálne beží na STV reláci Vojna kuchárou, v ktorej Andrej sprevádza súboje vyhlásených slovenských šéfkuchárov. Vydal niekoľko kuchárskych kníh.

 

 

 

 

Jozefína Zaukolcová

Mgr. Jozefína Zaukolcová sa zúčastnila viacerých prestížnych celosvetových súťaží IKA 2000, -expogast Luxembursko 2002 a tak isto aj domácich súťaží Poézia v gastronómii, Gastro Hradec Kráľové. Z týchto súťaží si priniesla aj niekoľko medailí. Pani Zaukolcová  v súčasnosti pracuje ako majsterka odborného výcviku, Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu Púchov a učí technológiu cukrárov. Je členkou SZKC Bratislava, členkou reprezentačného tímu Slovensko na IKA Erfurt 2008.

 

 

Ladislav Tvrdoň

Dlhoročný pracovník v oblasti gastronómie, šéfkuchár a autor kuchárskych kníh Varíme chutne a lacno a Klasické slovenské a české špeciality. Štandartné recepty a jedlá domácej kuchyne uverejňoval pravidelne niekoľko rokov v časopise Moderná žena. V súčasnosti ho môžete vidieť aj na televíznej obrazovke v relácii Dámsky magazín, kde predvádza svoje kulinárske kúzla v spolupráci s Tescomou. Koníčkom mu je práca v jeho firme, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na ponuku atraktívnych studených mís a chlebíčkov.

 

 

kuchař hotelu Radisson Blu Alcron

Ako funguje Varíme.sk?

Objavte s nami čaro portálu Varíme! Čo všetko portál ponúka?

hrnce