default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Magazín

Prastarý čierny lusk

Prastarý čierny lusk

Jej vôňa je nezameniteľná. Jej chuť je hutná a plná. Jej využitie je široké. Jej pôvod je v Mexiku. Vanilka! Pochutnajte si na tomto aromatickom korení, ktoré používali už Aztékovia či Toltékovia. Ako na tento orchideový zázrak? Nebojte sa, poradíme vám, ako si z nej pripraviť najlepšie zákusky.

Výsledky súťaže o vône FANCY HOME

Výsledky súťaže o vône FANCY HOME

Víťazi súťaže sa môžu tešiť na očarujúce exotické vône FANCY HOME. Tri šťastní výhercovia získajú nielen Vonný difuzér, ale aj vonnú kartičku, ktorá prevonia domácnosť, šatník či interiér auta. To však nie je všetko. Víťazi získajú aj náhradná náplň do difuzéra. A vôňu si môžu sami zvoliť podľa ľubovôle!

Jahňacie na všetky spôsoby

Jahňacie na všetky spôsoby

Máme za sebou tohtoročnú Veľkú noc. Na veľkonočnom stole vám iste nechýbal sladký veľkonočný baranček. V starých časoch bol tento sladký baránok pre nemajetných ľudí náhradou za skutočné jahňacie mäso. A práve teraz na začiatku jari, kedy sa príroda prebúdza a všetky zvieratá privádzajú na svet svoje mláďatá, sa rodia aj jahniatka. Dnes sa pozrieme, ako si doma uvariť výborné šťavnaté jahňacie mäso.

Súťaž o vône FANCY HOME

Súťaž o vône FANCY HOME

Tento týždeň súťažíme o exotické vône do vášho domova. Pripravené je pre vás osem starostlivo vybraných vôní namiešaných z esenciou kvetov, citrusov a korenia, ktoré navodia príjemnú atmosféru, povzbudí vašu náladu a premení váš domov v oázu pokoja. Každý výherca si navyše vyberie vôňu, ktorú sám bude chcieť.

Vôňa exotiky: Mexiko

Vôňa exotiky: Mexiko

Rajčiny, papriky, kukurica a fazuľa. To sú suroviny, ktoré sú neodmysliteľne späté s Mexikom. Mexická kuchyňa je známa svojou typicky korenistou chuťou. Navyše sa v nej spojili dve rôzne kuchyne. Kuchyňa pôvodných amerických obyvateľov a kuchyňa španielskych dobyvateľov. Spoločne potom stvorili priamo fascinujúcu kombináciu.

Výsledky súťaže o panvicu

Výsledky súťaže o panvicu

Víťazi tejto súťaže sa môžu tešiť na luxusnú panvicu AMBER o priemere 26 cm. Panvica má žiarivú bronzovú farbu a navyše je farebne zladená, od vnútra až po samotnú rukoväť. Varenie na panvici ešte nikdy nebolo tak radostné ako teraz s touto úžasnou panvicou.

Súťaž o panvicu AMBER

Súťaž o panvicu AMBER

Tento týždeň hráme o luxusnú panvicu AMBER ø 26 cm. Traja šťastní výhercovia dostanú masívna panvicu vyrobenú z hliníka s celonerezovým indukčným dnom. Vďaka vonkajšej povrchovej úprave sa ľahko udržiava dokonale čistá. Na atraktívnosti jej pridáva farebné zladenie vnútra s vonkajškom aj s rukoväťou panvice.

Výsledky súťaže o formy na pečivo DELLA CASA

Výsledky súťaže o formy na pečivo DELLA CASA

Víťazi tejto súťaže sa môžu tešiť na silikónovú formu na bagetky. Víťazi tiež dostanú formu na tyčinky grissini, ktoré sa hodia pre každú príležitosť. Pozrite sa, či ste medzi šiestimi šťastnými výhercami.

Kaša na raňajky aj na obed

Kaša na raňajky aj na obed

Mnohí z vás iste večer vymýšľajú, čo budú mať druhý deň ráno na raňajky. Máme pre vás jednoduché riešenie. Dajte si kašu. Skvele vás zasýti a je jednoduchá na prípravu. A čo si dať na obed? Napríklad jej slaný variant! Pochutnajte si na skvelej kaši.

Mäta na osvieženie aj zahriatie

Mäta na osvieženie aj zahriatie

Jar sa rýchlo blíži a s ňou aj teplé jarné dni. A aj keď si teplo užívame, vždy zatúžime po nejakom osviežení. To môže prísť ako vo forme jedla, tak aj pitia. Na jar sa však hodí aj zahriate kvôli studeným dažďom, ktoré sa budú predháňať so slnečnými lúčmi. A k obom sa skvelo hodí mäta.

Súťaž o formy na pečivo DELLA CASA

Súťaž o formy na pečivo DELLA CASA

Teraz sme si pre vás pripravili súťaž o formy na pečivo DELLA CASA. Šesť šťastných výhercov od nás dostane formu na bagetky a formu na tyčinky grissini. Pečenie bude teraz jednoduché ako facka. Vďaka silikónovému materiálu sa pečivo ľahko vyklopí. Navyše sú formy skladné, dajú sa zrolovať a uložiť do šuplíka.

Tip na víkend: Hliva ustricová

Tip na víkend: Hliva ustricová

Týždeň bol náročný a je na čase pripraviť si niečo ľahké a zdravé? Potom vyskúšajte hlivu. Skvele chutí so zeleninou a často nám dokáže v pokrmoch nahradiť mäso. Navyše je veľmi prospešná, má výbornú sladkastú chuť a intenzívnu vôňu. Proste ideálna!

Výsledky súťaže o kávovar PALOMA Tricolore

Výsledky súťaže o kávovar PALOMA Tricolore

Víťazi tejto súťaže sa môžu tešiť na skvelý kávovar, v ktorom si môžu uvariť kávu na sporáku. Kávovar je v atraktívnom farebnom prevedení a vysoko odolný. V kávovaru PALOMA si uvaríte priamo vynikajúce espresso. Pozrite sa, či ste medzi piatimi šťastnými výhercami.

Tip na víkend: Škorica

Tip na víkend: Škorica

Vianoce skončili a zima už je skoro za nami. To ale neznamená, že nemôžeme ďalej používať korenie, ktorého vôňu si spájame s Vianocami. Áno, dnes hovoríme o škorici, ktorú môžeme pri príprave pokrmov používať po celý dlhý rok. Práve teraz na jar sa nám škorica môže veľmi hodiť, a to vďaka jej liečivým účinkom. Používa sa totiž proti nachladnutiu, kašľu a chrípke, a to už od 4. storočia pred n. l.

Súťaž o kávovar PALOMA Tricolore

Súťaž o kávovar PALOMA Tricolore

Teraz sme si pre vás pripravili súťaž o kávovar Paloma. Uvarte si kávu na sporáku. Kávovar sa skvele hodí pre tradičnú prípravu kávy espresso. Stačí ho len naplniť vodou a jemne mletou kávou a za pár minút už si môžete pochutnať na lahodné káve. Tento kávovar je vysoko odolný, spoľahlivý a v skvelom farebnom prevedení Tricolore, ktoré vám iste prežiari kuchyni farbami.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Ako funguje Varíme.sk?

Objavte s nami čaro portálu Varíme! Čo všetko portál ponúka?

hrnce