default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Magazín

Vyhrajte pomôcky pre presné váženie a meranie v kuchyni

V našej novej súťaži môžete vyhrať kuchynskú váhu, s ktorou odvážite čokoľvek presne na gram a máte tak istotu, že vychytáte presný pomer surovín vo všetkých receptoch. A pomôže vám aj s novoročným predsavzatím a ohlídáním kalórií. K tomu pridáme multifunkčný teplomer, ktorý môžete využiť aj ako pravítko alebo stierku.

O čo hráme

Päť výhercov od nás získa:

Pýtame sa

Pre platnú účasť v súťaži musíte správne odpovedať na vedomostnú otázku, a čo najpresnejšie odpovedať na tipovaciu otázku.

 

Vo vedomostnej časti sa pýtame:

Aké sú rozmery vážiacej plochy u váhy ACCURA?

Nápovedu hľadajte na stránkach e-shopu Tescoma.

 

V tipovacej časti sa pýtame:

Koľko ľudí sa našej súťaže zúčastní?

Podmienky súťaže

Súťaž prebieha od utorka 10. januára do pondelka 16. januára 2016 do 24:00. Zúčastniť sa môžu všetci zaregistrovaní užívatelia portálu Vše o vaření a varime.sk z Českej republiky a zo Slovenska (zaregistrovať). 

Vyhrávajú tí, ktorých odpovede budú správne a ich tip bude medzi päti najpresnejšími. Pokiaľ sa budú tipy viacerých súťažiacich rovnať, rozhoduje počet užívateľských bodov, ktoré má súťažiaci na svojom účte na webe Vše o vaření (varime.sk) – princíp bodovania.

Správnu odpoveď a svoj tip posielajte na e-mailovú adresu soutez@vseovareni.cz. Do predmetu e-mailu napíšte "TEPLOMER". Nezabudnite pripojiť svoje meno, tiež užívateľské meno, pod ktorým vystupujete na webe Vše o vaření (varime.sk) a tiež doručovaciu adresuSúťažiaci zo Slovenska uveďte tiež vaše telefónne číslo! Výhercov súťaže následne kontaktujeme e-mailom. Pripomíname, že súťaže sa môžu zúčastniť iba zaregistrovaní užívatelia. Na dodatočnú registráciu po skončení súťaže nebude braný ohľad.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Usporiadateľom súťaže je MEDIA FACTORY Czech Republic, a.s., so sídlom Žerotínova 1133/32, 130 00, Praha 3.

Súťaž prebieha od utorka 10. januára do pondelka 16. januára 2016 do 24:00 na weboch http://www.vseovareni.cz/ a http://www.varime.sk/. Po ukončení súťaže budú výhercovia usporiadateľom kontaktovaní e-mailom. Zúčastniť sa môžu iba zaregistrovaní užívatelia portálov Vše o vaření alebo varime.sk. Každý súťažiaci sa môže zúčastniť iba jedenkrát s jednou odpoveďou (spojenú s tipom). Zúčastniť sa môžu užívatelia z Českej republiky a zo Slovenska.

Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich platne dodržiavať. Zúčastniť sa môžu iba zaregistrovaní užívatelia portálu.

Výhry neprevzaté do 28. 2. 2017 prepadajú usporiadateľovi súťaže. Výhry v súťaži nie je možné vymáhať právnou cestou ani alternatívne vyplatiť v peniazoch.

Súťažiaci účasťou v súťaži udeľuje, v súlade so zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov, súhlas so spracovaním osobných údajov poskytnutých v rozsahu tejto súťaže usporiadateľovi a spoluorganizujúcim spoločenstvom za účelom vyhodnotenia súťaže a ich ďalšieho marketingového spracovania.

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci usporiadateľa a všetci zamestnanci spolupracujúcich agentúr a spoločností a rodinní príslušníci týchto zamestnancov v priamej línii. V prípade, že sa výhercom stane takáto osoba, cena sa tomuto výhercovi neodovzdá.

Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami a s tým, že usporiadateľ súťaže je oprávnený bezplatne uverejniť mená, podobizne a obrazové či zvukové záznamy výhercov v médiách a v propagačných materiáloch usporiadateľa, a to bezplatne na obdobie 5 rokov od ukončenia tejto súťaže.

Účasťou v súťaži súhlasí každý súťažiaci s tým, že usporiadateľ je oprávnený bezplatne uverejňovať súťažiacim vytvorený súťažný obsah v médiách a v propagačných materiáloch usporiadateľa, a to bezplatne na obdobie 10 rokov od ukončenia tejto súťaže.

Súťažiaci nesmie porušovať tieto pravidlá súťaže a tiež nesmie porušovať pravidlá portálu Vše o vaření (varime.sk).

Usporiadateľ si vyhradzuje právo pravidlá súťaže zmeniť, či celú súťaž bez náhrady zrušiť. Ďalej si vyhradzuje právo vymeniť výhry za iné v približnej hodnote pôvodnej výhry.

Hodnocení: 1 2 3 4 5

Komentáre (3)

Posledný príspevok: 11.1. 2017 22:43

Karla Kozelková, 11.1. 2017 22:43

Praktická cena do kuchyně,moc bych si přála vyhrát.

SVATAVA DĚCKULÁČKOVÁ, 11.1. 2017 18:04

Krásné ceny.

Jana Csakvaryová, 11.1. 2017 8:46

Moc pěkné ceny.

Ako funguje Varíme.sk?

Objavte s nami čaro portálu Varíme! Čo všetko portál ponúka?

hrnce