default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

O portáli

Komunitný portál Varíme.sk je pre všetkých záujemcov o varenie, recepty a ďalšie súvisiace informácie. Prevádzkovateľom a autorom portálu je internetová agentúra MEDIA FACTORY Czech Republic, a. s., ktorá si ako hlavného partnera projektu vybrala spoločnost Tescoma, jednotku vo výrobe kuchynských potrieb pre domácnosť a profi gastronómiu.

Portál bol sputený na jeseň roku 2010, technologickým a grafickým zpracovaním patrí k nejužšej špičke a svojim návštevníkom a najmä registrovaným užívateľom prináša množstvo výhod.

Agentúra MEDIA FACTORY poskytuje kompletné služby v oblasti internetu a zaisťuje web Varíme.sk svojim know-how a dlhoročnými skúsenosťami. Vznikla v roku 2002, patrí k zakladajúcim spoločnostiam Asociace dodavatelů internetových řešení a má vlastné kreatívne a vývojárské tími, ktoré sa na tvorbe tohoto komunitného portálu aktívne podielali.

MEDIA FACTORY sa špecializuje na individuálne riešenia pre klientov, ktorí vyžadujú originalitu, kvalitu a kreativitu. Zaoberá sa analýzami, konzultáciami, štúdiami a návrhami projektov, vytvára kreativne koncepty internetových kampaní a návrhy designu, dodáva webové aplikácie a venuje sa taktiež internetovému marketingu vrátane oblasti sociálnych médií.

Hodnoty MEDIA FACTORY:

  • kvalita a originalita
  • zkúsenosť a inovácia
  • efektivita a flexibilita
  • technológie a kreativita
  • profesionálny a osobný prístup

Kontakt:

MEDIA FACTORY Czech Republic, a.s.
Green Park Offices, Žerotínova 32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 226 216 616 Fax: +420 225 384 751
E-mail: info@mediafactory.cz , www.mediafactory.cz

Otázky týkajúce sa portálu Varíme.sk smerujte prosím na adresu info@vseovareni.cz alebo redakce@vseovareni.cz.

Ako funguje Varíme.sk?

Objavte s nami čaro portálu Varíme! Čo všetko portál ponúka?

hrnce